Monter Nawierzchni Kolejowej (m / k)
Züblin AG
Job-ID: req29114
6 hari yang lalu

Über uns

W obszarze Budownictwa Kolejowego bierzemy czynny udział w realizacji największych projektów infrastrukturalnych w kraju.

Specjalizujemy się w budowie, przebudowie i rewitalizacji nawierzchni i podtorza kolejowego, w przebudowie sieci trakcyjnych oraz realizacji kolejowych obiektów inżynieryjnych.

Ihre Aufgaben

  • realizacja prac związanych z budową, modernizacją, utrzymaniem nawierzchni kolejowej
  • Ihre Voraussetzungen

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy przy robotach torowych
  • mile widziane aktualne uprawnienia kierownika pociągu
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych dla w / w stanowiska
  • mobilność, dyspozycyjność
  • Wir bieten

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe : angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu zarządzania zdrowiem
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Unternehmen

    Spannende Projektvielfalt im In- und Ausland

    Sicherheit durch einen stabilen Arbeitsplatz

    Bodenständigkeit, gutes Betriebsklima und Offenheit

    Betriebliches Gesundheitsmanagement (umfangreiches Angebot standortabhängig)

    Entwicklung

    Karriereplanung im Dialog - jährliche Mitarbeitergespräche zur Orientierung und beruflichen Entwicklung

    Eigene Konzernakademie mit umfangreichem Trainingsangebot & maßgeschneiderten Schulungsreihen

    Vielfältige Karrieremöglichkeiten im Konzern

    Standortabhängig

    z.B. Parkmöglichkeiten und Kantinen / Tee- bzw. Kaffeeküchen

    z.B. Betriebsfeiern, Ausflüge & diverse Sportangebote

    Monetär

    Faire & marktgerechte Bezahlung

    Ausbildungs- / Lehrberufe am Bau zählen zu den bestbezahlten! - Nähere Infos auf der Karrierewebsite

    Lampirkan
    Tambah ke favorit
    Hapus dari favorit
    Lampirkan
    Email saya
    Dengan mengklik "Lanjutkan", Anda setuju bahwa neuvoo mengumpulkan dan memproses data pribadi Anda, yang telah Anda berikan dalam formulir ini, untuk membuat akun neuvoo dan berlangganan Anda ke pemberitahuan email kami, sesuai dengan Kebijakan Privasi kami. Anda dapat membatalkan persetujuan Anda kapan saja, dengan mengikuti langkah-langkah ini .
    Lanjutkan
    Formulir aplikasi